ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE – KOREKCYJNE

ZAPRASZAMY DZIECI Z KLAS 0 – 4

PONIEDZIAŁEK i ŚRODA godz. 9:00 – 9:45 oraz ŚRODA 17:30

 

Są to zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla dzieci, które:

– mają stwierdzoną wadę postawy (np. skolioza, koślawe kolana, okrągłe plecy itp) i konieczne jest, by korygować tę wadę,

– potrzebują uelastycznienia swojego ciała,

– chcą poprawić swoją sprawność fizyczną i koordynację ruchową,

– wskazane jest, by wzmocniły mięśnie grzbietu i brzucha,

– chcą zapobiec powstaniu wady postawy,

– zbyt dużo czasu spędzają biernie siedząc np. przy komputerze,

– wolą ruch zamiast biernego spędzenia czasu na świetlicy.

 

Każde zajęcia trwają 45 minut i są dostosowane do grupy wiekowej. Fizjoterapeutka urozmaica zajęcia zabawą, grami ruchowymi oraz odpowiednim dla dzieci sprzętem takim jak wałki, piłki, taśmy, drabinki, dyski itp. Ze względu na rodzaj zajęć, który ma charakter profilaktyki zdrowotnej grupy nie mogą liczyć więcej niż 10 osób.

Zajęcia prowadzi Magdalena Bargieł, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się rehabilitacją dzieci powyżej 3 r. ż. oraz dorosłych głównie po urazach ortopedycznych z problemami przeciążeniowymi jak również pooperacyjnymi. Posiada doświadczenie w rehabilitacji neurologicznej oraz profilaktyce i leczeniu urazów sportowych. Kwalifikacje: PNF podstawowy, rozwijający PNF z terapią manualną i neuromobilizacjami, kurs terapii manualnej wg Plaatsmana (I-V) Kurs Mulligan Concept A-C SI I º Kinesiology Taping, kurs podejście osteopatyczne w terapii dna miednicy, Doradca Noszenia Clau Wi, Szkolenie Pilates Basic.

INWESTYCJA W TWOJE DZIECKO

4 spotkania w miesiącu – 100 zł, 8 spotkań w miesiącu 160 zł.

W poniedziałki i środy rano zapewniamy odbiór dzieci przez Panią Magdę Bargieł ze szkolnej świetlicy oraz odprowadzenie dzieci po zajęciach do szkoły za dodatkową opłatą 20 zł za miesiąc.

W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy dodatkowych informacji – 501039117

Kliknij obrazek, aby powiększyć:

Cennik

Karnet miesięczny na zajęcia ogólnorozwojowe – korekcyjne – 4 wejścia  – 100 zł

Wejście jednorazowe – 30 zł

Zajęcia korekcyjne – indywidualne spotkanie: 30 min – 60 zł / 45 min – 80 zł / 60 min – 100 zł

 

 

 

 

 

 

Magdalena Bargieł

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się rehabilitacją dzieci powyżej 3 r.ż. oraz dorosłych głównie po urazach ortopedycznych z problemami przeciążeniowymi jak również pooperacyjnymi. Posiada doświadczenie w rehabilitacji neurologicznej oraz profilaktyce i leczeniu urazów sportowych. Kwalifikacje: PNF podstawowy, rozwijający PNF z terapią manualną i neuromobilizacjami, kurs terapii manualnej wg Plaatsmana (I-V) Kurs Mulligan Concept A-C SI I º Kinesiology Taping, kurs podejście osteopatyczne w terapii dna miednicy, Doradca Noszenia Clau Wi, Szkolenie Pilates Basic.

Promocje

Regulamin

REGULAMIN ZAJĘĆ OGÓLNOROZWOJOWYCH – KOREKCYJNYCH

PRZEBIEG ZAJĘĆ

Zajęcia trwają 45 minut.

Na zajęcia dzieci proszone są o zabranie sportowych butów na białej podeszwie, wygodnego stroju oraz małego ręcznika.

W zajęciach mogą brać udział tylko dzieci nie mające przeciwwskazań do treningu fizycznego. Instruktor ani organizator nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki będące wynikiem niestosowania się do programu i zaleceń prowadzącego ani będące skutkiem złego stanu zdrowia ćwiczącego.

Karnety wystawione są imiennie tylko na jedna osobę. Wykupione karnety nie podlegają zwrotowi. Lipowa Sport & Health nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane zajęcia/karnety.

Klub nie przedłuża karnetu o niewykorzystane zajęcia.

 

 

Dziękuje za stosowanie się do Regulaminu

Mariola Lesińska