TBC (Total Body Conditioning)

Dla kogo?
Dla każdego, kto ma potrzebę podniesienia poziomu sprawności fizycznej oraz chce spalić zbędną tkankę tłuszczową.

Co robimy?
Każda lekcja rozpoczyna się od rozgrzewki przy muzyce w umiarkowanym tempie. W trakcie rozgrzewki może być użyty step lub duża piłka. Wykonujemy ćwiczenia wzmacniające całe ciało /nogi, pośladki, brzuch, plecy, klatka piersiowa, ręce/. Każda lekcja zakończona jest krótkim rozciąganiem mięśni.

Co możesz osiągnąć dzięki tym ćwiczeniom?

 • wzmocnić mięśnie całego ciała
 • ujędrnienie poszczególnych partii ciała
 • poprawić kondycję fizyczną
 • przywrócić sprawność ruchową

 

ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs – brzuch, pośladki, uda)

Dla kogo?
Dla każdego, kto ma potrzebę podniesienia poziomu sprawności fizycznej oraz chce spalić zbędną tkankę tłuszczową.

Co robimy?
Każda lekcja rozpoczyna się od rozgrzewki przy muzyce w umiarkowanym tempie. W trakcie rozgrzewki może być użyty step lub duża piłka. Wykonujemy ćwiczenia wzmacniające dolne części ciała /nogi, pośladki, brzuch/. Każda lekcja zakończona jest krótkim rozciąganiem mięśni.

Co możesz osiągnąć dzięki tym ćwiczeniom?

 • wzmocnić mięśnie dolnych partii ciała /brzuch, uda pośladki/
 • ujędrnić dolne partie ciała
 • poprawić kondycję fizyczną

 

PIŁKI/PŁASKI BRZUCH

Dla kogo?
Dla pań, którym zależy na wysmukleniu talii oraz podniesieniu poziomu sprawności fizycznej.

Co robimy?
Każda lekcja zaczyna się rozgrzewką z wykorzystaniem dużej piłki przy muzyce o umiarkowanej intensywności. Wzmacniamy mięśnie grzbietu oraz brzucha /ok.30 min/. Każde zajęcia kończymy krótkim stretchingiem.

Co możesz osiągnąć dzięki tym ćwiczeniom?

 • ujędrnić mięśnie brzucha
 • wysmuklić talię
 • poprawić kondycję fizyczną

Agata Sachmata

„Jak sama mówi o sobie: „ FITNESS to nie moja praca a pasja, hobby„.  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego ale z pracą w szkole pożegnała się dobrych parę lat temu. Jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Jej ulubioną formą jest STEP, dający możliwość spożytkowania energii. Uwielbia biegać, pływać i aktywnie spędzać czas wolny. Pozytywna energia, świetny kontakt z Klientem, przystępna metodyka – to wszystko sprawia, że potrafi „wykrzesać” z każdego pokłady sił do wspólnej pracy nad swoim ciałem.

W Mariwa Spa prowadzi zajęcia ABT.

Aneta Kornecka

Aneta jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogiki. Sport jest nieodłączną częścią jej życia. Przetańczyła ponad dziesięć lat w Klubie Sportowym Grawitacja w Piasecznie zdobywając m.in. Mistrzostwo Polski w formacji Disco Dance w 2002r. Ukończyła kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Nowoczesne Formy Gimnastyki Fitness w 2007r. (Uprawnienia wydane przez Ministra Sportu i Turystyki). Następnie uzyskała dyplom Instruktora Pilates. Uczestniczyła w licznych warsztatach- Fitness Dance Workshop: Afro, Latino, Street Dance & Hip Hop, Belly Dance. Lubi zarażać swoją pozytywną energią i uśmiechem. Prowadzi zajęcia wzmacniające – ABT, TBC, PŁASKI BRZUCH oraz taneczne ZUMBĘ FITNESS. Z naszym klubem związana jest od 2008 roku!

 

Agnieszka Marcinkowska

Studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Od 2010 roku licencjonowany sędzia koszykówki. Tańczy odkąd pamięta. Początkowo taniec traktowała jako hobby ale z czasem stał się jej pasją i sposobem na życie. Od 2013 roku licencjonowany Instruktor Zumba® Fitness oraz tancerka w teatrze tańca Mimo Wszystko – Andrew Crew. Od 2015 roku licencjonowany Instruktor Zumba® Kids & Zumba ® Kids Jr. Nieustannie poszerza swoją wiedze i umiejętności w zakresie tańca poprzez liczne warsztaty oraz szkolenia miedzy innymi Zumba Kids & Zumba Kids Jr. Boost.

Agata Bereza

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Dyplomowany instruktor fitness oraz nauczycielka wychowania fizycznego. Ukończyła szkolenia m.in.: Barbell Workout, Functional Training, Aqua Fitness, Dietetyka i suplementacja w sporcie. W kontakcie z klientem zawsze uśmiechnięta i pełna zaangażowania.

 

Regulamin

REGULAMIN ZAJĘĆ W LIPOWA SPORT & HEALTH

PRZEBIEG ZAJĘĆ ORAZ BEZPIECZEŃSTWO NA SALI

 • Zajęcia trwają od 45 do 90 min.
 • Na zajęcia zabieramy mały ręcznik.
 • W zajęciach mogą brać udział tylko osoby nie mające przeciwwskazań do treningu fizycznego. Ciąża oraz wszelkie dolegliwości zdrowotne, w szczególności: dyskopatia, zwyrodnienia kręgosłupa, choroby serca,choroby oczu, stany zapalne, wysokie ciśnienie, niedawno przebyte operacje, kontuzje, urazy i inne dolegliwości uczestnik zajęć zobowiązuje się na bieżąco zgłaszać prowadzącemu przed zajęciami.
 • Podczas zajęć miej wygodny, niekrępujący ruchów strój. Ćwiczymy bez obuwiana zajęciach prozdrowotnych, a na zajęciach fitness w sportowym obuwie, najlepiej z białą podeszwą.
 • Osoby niepełnoletnie mogą ćwiczyć jedynie pod opieką opiekuna, na jego odpowiedzialność.
 • Jeśli masz problemy zdrowotne, przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą.
 • W zajęciach oferowanych przez Lipowa Sport & Health bierzesz udział na własną odpowiedzialność.
 • Jeśli jesteś pierwszy raz na tego typu zajęciach, poinformuj o tym instruktora.
 • Nie zaleca się jeść 2h – 3h przed zajęciami.
 • Ze względu na bezpieczeństwo, organizację zajęć oraz komfort pozostałych ćwiczących, nie zalecamy abyś dołączał/a do grupy 15 minut po rozpoczęciu zajęć lub opuszczał je przed jej zakończeniem.
 • Jeśli wychodzisz z zajęć poinformuj instruktora dlaczego opuszczasz salę.
 • Możesz korzystać ze sprzętu dostępnego na sali. Posługuj się nim zgodnie z zaleceniami instruktora i zawsze odłóż sprzęt na swoje miejsce.

KARNET

Karnety wystawione są imiennie tylko na jedna osobę.

Wykupione karnety nie podlegają zwrotowi. Lipowa Sport & Health nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane zajęcia/karnety.

ODRABIANIE ZAJĘĆ

 • Klub nie przedłuża karnetu o niewykorzystane zajęcia.

PROMOCJE

Szczegóły wkrótce!

 • honorujemy kartę Fit Profit, Multisport Benefit Systems PLUS oraz OK System bez dopłat

Dziękuje za stosowanie się do Regulaminu

Mariola Lesińska

Dla firm

Zadowolony i zdrowy pracownik to inwestycja we własną firmę!

Jesteś właścicielem małego lub średniego przedsiębiorstwa, dbasz o dobry wizerunek swojej firmy i o lojalnego, identyfikującego się z Twoją firmą pracownika?
Napisz do nas. Przygotujemy dla Twojej firmy ofertę w zakresie świadczeń pracowniczych.

Jeśli jesteś pracownikiem małego lub średniego przedsiębiorstwa i chciałabyś u nas ćwiczyć skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Twojego Pracodawcy atrakcyjne rozwiązanie w zakresie świadczeń pracowniczych, które zwiększają lojalność i motywację pracowników.