SALA 1

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
PILATES_
Mariola L.
08.00 - 08.50
09.00
ZUMBA DLA DZIECI
Aga M.
09.00 - 09.50
zapisy
10.00
MAMA I DZIECKO
Magda B.
10.30 - 11.30
zapisy*
11.00
PILATES_
Magda B.
11.00 - 11.50
(dla młodzieży, zapisy)
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
PILATES_
Agata B.
17.30 - 18.30

ZDROWY KRĘGOSŁUP
Agata B.
18.45 - 19.45
PIŁKI
18.00
19.00
PILATES_
Aneta K.
19.15 - 20.15

JOGA ZDROWE PLECY_
Agnieszka L.
20.30 - 22.00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Agata B.
19.15 - 20.15

GONGI
Bogdan H.
20.30 - 21.30
20.00
TBC_
Agata B.
20.30 - 21.30
21.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

  • TBC_ Agata B.
    20.30 - 21.30

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
GONGI
Bogdan H.
20.30 - 21.30
21.00

Wtorek

  • GONGI Bogdan H.
    20.30 - 21.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
TBC_
Agata B.
20.30 - 21.30
21.00

Czwartek

  • TBC_ Agata B.
    20.30 - 21.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
JOGA ZDROWE PLECY_
Agnieszka L.
20.30 - 22.00
21.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
MAMA I DZIECKO
Magda B.
10.30 - 11.30
zapisy*
11.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
PILATES_
Mariola L.
08.00 - 08.50
09.00
10.00
11.00
PILATES_
Magda B.
11.00 - 11.50
(dla młodzieży, zapisy)
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
PILATES_
Agata B.
17.30 - 18.30
18.00
19.00
PILATES_
Aneta K.
19.15 - 20.15
20.00

Poniedziałek

Środa

Sobota

  • PILATES_ Mariola L.
    08.00 - 08.50
  • PILATES_ Magda B.(dla młodzieży, zapisy)
    11.00 - 11.50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Agata B.
18.45 - 19.45
PIŁKI
19.00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Agata B.
19.15 - 20.15
20.00

Wtorek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
ZUMBA DLA DZIECI
Aga M.
09.00 - 09.50
zapisy

Sobota

No events available!

SALA 2

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
JOGA
Jola L.
07.30 - 09.00
ZDROWE PLECY
08.00
JOGA
Mariola L.
08.00 - 09.00
ZDROWE PLECY
JOGA
Mariola L.
08.00 - 09.00
ZDROWE PLECY
PILATES
Mariola L.
08.30 - 09.30
PILATES
Mariola L./ Magda
08.00 - 09.00
09.00
PILATES
Mariola L.
09.00 - 09.50
PILATES
Mariola L.
09.30 - 10.30
PILATES
Mariola L.
09.00 - 09.50
PILATES
Mariola L.
09.30 - 10.30
PILATES
Mariola L.
09.00 - 10.00
JOGA
Agnieszka L.
09.15 - 10.45
ZDROWE PLECY
10.00
11.00
JOGA
Agnieszka L.
11.00 - 12.30
ZDROWE PLECY
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA (klasa 1-4)
Magda B.
17.30 - 18.15
(brak miejsc)

TABATA
Agata S.
18.00 - 19.00
18.00
TBC
Agata S.
18.00 - 18.50
JOGA
Jola L.
18.00 - 19.30
ZDROWE PLECY

ABT
Agata S.
19.30 - 20.20

PILATES
Agata B.
20.30 - 21.30
PŁASKI BRZUCH
Agata S.
18.00 - 19.00
POWER TBC
Aneta K.
18.00 - 18.50
19.00
JOGA
Agnieszka L.
19.00 - 20.30
ZDROWE PLECY

POWER TBC
Aneta K.
20.30 - 21.30
ZUMBA
Aneta K.
19.15 - 20.15

JOGA
Jola L.
20.30 - 22.00
ZDROWE PLECY
PILATES
Agata B.
19.15 - 20.15

ZUMBA
Aga M.
20.30 - 21.30
ZUMBA
Aneta K.
19.00 - 19.50
20.00
JOGA
Jola L.
20.00 - 21.30
ZDROWE PLECY
21.00

Poniedziałek

  • PILATES Mariola L.
    09.00 - 09.50
  • TBC Agata S.
    18.00 - 18.50
  • JOGA Agnieszka L.ZDROWE PLECY
    19.00 - 20.30
  • POWER TBC Aneta K.
    20.30 - 21.30

Wtorek

  • JOGA Mariola L.ZDROWE PLECY
    08.00 - 09.00
  • PILATES Mariola L.
    09.30 - 10.30
  • JOGA Jola L.ZDROWE PLECY
    18.00 - 19.30
  • ABT Agata S.
    19.30 - 20.20
  • PILATES Agata B.
    20.30 - 21.30

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

  • JOGA Jola L.ZDROWE PLECY
    07.30 - 09.00
  • PILATES Mariola L.
    09.00 - 10.00
  • JOGA Agnieszka L.ZDROWE PLECY
    11.00 - 12.30

Niedziela

  • PILATES Mariola L./ Magda
    08.00 - 09.00
  • JOGA Agnieszka L.ZDROWE PLECY
    09.15 - 10.45
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
TBC
Agata S.
18.00 - 18.50
TABATA
Agata S.
18.00 - 19.00
PŁASKI BRZUCH
Agata S.
18.00 - 19.00
POWER TBC
Aneta K.
18.00 - 18.50
19.00
ABT
Agata S.
19.30 - 20.20
20.00
POWER TBC
Aneta K.
20.30 - 21.30
21.00

Poniedziałek

Wtorek

  • ABT Agata S.
    19.30 - 20.20

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
JOGA
Jola L.
07.30 - 09.00
ZDROWE PLECY
08.00
JOGA
Mariola L.
08.00 - 09.00
ZDROWE PLECY
JOGA
Mariola L.
08.00 - 09.00
ZDROWE PLECY
09.00
JOGA
Agnieszka L.
09.15 - 10.45
ZDROWE PLECY
10.00
11.00
JOGA
Agnieszka L.
11.00 - 12.30
ZDROWE PLECY
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
JOGA
Jola L.
18.00 - 19.30
ZDROWE PLECY
19.00
JOGA
Agnieszka L.
19.00 - 20.30
ZDROWE PLECY
20.00
JOGA
Jola L.
20.30 - 22.00
ZDROWE PLECY
JOGA
Jola L.
20.00 - 21.30
ZDROWE PLECY
21.00

Poniedziałek

  • JOGA Agnieszka L.ZDROWE PLECY
    19.00 - 20.30

Wtorek

  • JOGA Mariola L.ZDROWE PLECY
    08.00 - 09.00
  • JOGA Jola L.ZDROWE PLECY
    18.00 - 19.30

Środa

  • JOGA Jola L.ZDROWE PLECY
    20.30 - 22.00

Czwartek

  • JOGA Mariola L.ZDROWE PLECY
    08.00 - 09.00

Piątek

  • JOGA Jola L.ZDROWE PLECY
    20.00 - 21.30

Sobota

  • JOGA Jola L.ZDROWE PLECY
    07.30 - 09.00
  • JOGA Agnieszka L.ZDROWE PLECY
    11.00 - 12.30

Niedziela

  • JOGA Agnieszka L.ZDROWE PLECY
    09.15 - 10.45
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
PILATES
Mariola L.
08.30 - 09.30
PILATES
Mariola L./ Magda
08.00 - 09.00
09.00
PILATES
Mariola L.
09.00 - 09.50
PILATES
Mariola L.
09.30 - 10.30
PILATES
Mariola L.
09.00 - 09.50
PILATES
Mariola L.
09.30 - 10.30
PILATES
Mariola L.
09.00 - 10.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
PILATES
Agata B.
19.15 - 20.15
20.00
PILATES
Agata B.
20.30 - 21.30
21.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

  • PILATES Mariola L./ Magda
    08.00 - 09.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
ZUMBA
Aneta K.
19.15 - 20.15
ZUMBA
Aneta K.
19.00 - 19.50
20.00
ZUMBA
Aga M.
20.30 - 21.30
21.00

Środa

  • ZUMBA Aneta K.
    19.15 - 20.15

Czwartek

Piątek

  • ZUMBA Aneta K.
    19.00 - 19.50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA (klasa 1-4)
Magda B.
17.30 - 18.15
(brak miejsc)
18.00

Środa

No events available!