O HERBALIFE

Firma Herbalife powstała w Ameryce, stworzył ją młody człowiek, który nazywał sie Mark Hughes. Mark stworzył tę firmę, ponieważ jego matka, piekna aktorka filmowa Hollywood miała problemy z nadwagą. Zaczęła się odchudzać biorąc wiele renomowanych leków, jako rezultat tego przedawkowała w wyniku czego zmarła mając tylko 36 lat. Mark miał wtedy 18 lat i ta ogromna tragedia w jego rodzinie zainspirowała tego młodego człowieka by stworzył firmę, która pomagałaby innym ludziom odchudzić sie w sposób bezpieczny naturalnymi produktami i otrzymać niesamowite rezultaty.

Dzisiaj firma Herbalife to największa firma produkująca produkty do kontroli wagi, a także jedna z największych firm produkujących suplementy diety. I to właśnie Herbalife jest liderem branży Wellness.

Herbalife prowadzi badania kliniczne w siedmiu krajach świata. Firma ma najbardziej zaawansowane laboratoria odżywiania komórkowego i molekularnego przy Uniwesytecie w Los Angeles.

Herbalife szczyci się swoim zapleczem naukowym, między innymi niesamowitą Radę Naukowo-Badawczą, w której skład wchodzą wybitne autorytety światowe min. prof. Louis Ignarro zdobywca nagrody Nobla oraz  prof. David Heber oraz guru przemysłu fitness w Ameryce Luigi Gratton, który to z ramienia firmy stał się doradcą i dietetykiem wspaniałej drużyny piłkarskiej Los Angeles Galaxy oraz słynnego piłkarza Davida Beckhama.

Firma Herbalife ma wielkie plany oraz wielkie serce, prowadzi własną działalność charytatywną. Fundacja Herbalife Family Foundation stworzyła wiele domów dziecka w 28 krajach świata.

Życzę Ci wiele sukcesów zdrowotnych z produktami firmy Herbalife.

ODŻYWIANIE WEDŁUG 5 PRZEMIAN

Jedzenie i nawyki żywieniowe wykształcały się w społeczeństwach na przestrzeni wieków zgodnie z tradycją, w harmonii z przyrodą, z poszanowaniem pór roku, klimatu i położenia geograficznego. Nawyki służące ludziom, wzmacniające ich i umożliwiające rozwój stosowano i przekazywano kolejnym pokoleniom, zaś szkodliwe zanikały.

Obecnie, w zaawansowanej technologicznie Kulturze Zachodu odżywianie dzieci, dorosłych i osób starszych przechodzi prawdziwą rewolucję. Nadmiar i różnorodność dostępnych na rynku produktów zachęca do eksperymentów kulinarnych. Wielość zaleceń żywieniowych, diet, nowinek dotyczących odżywiania zamiast porządkować wiedzę i ułatwiać odnalezienie sposobu prawdziwie służącemu zdrowiu i rozwojowi wprowadza chaos i poczucie zagubienia.

Na przeciwnym biegunie pędzącej z dużą prędkością Kultury Zachodu znajduje się Daleki Wschód. Jeszcze siedemdziesiąt lat temu wiedza o kulturze, tradycji i medycynie chińskiej była niedostępna dla przybyszów z zewnątrz. Był to dobrze strzeżony chiński sekret, dostępny tylko wtajemniczonym. Tradycyjna Medycyna Chińska (TCM) to ogromna dziedzina wiedzy, stosowana w Państwie Środka od tysiącleci. Tym, co odróżnia ją od współczesnej medycyny zachodniej jest – między innymi holistyczne podejście do człowieka. Chiński terapeuta spogląda całościowo na człowieka, dostosowując swoje zalecenia do konstrukcji psychofizycznej człowieka, jego energetyki, wieku, pór roku.

Wśród metod, którymi dysponuje Tradycyjna Medycyna Chińska znajdują się:

 • diagnozowanie z pulsu i języka,
 • ziołolecznictwo,
 • dietetyka,
 • akupunktura i masaże,
 • ćwiczenia fizyczne.

Mają one na celu właściwe rozprowadzanie sił życiodajnych w organizmie oraz prawidłowe funkcjonowanie całego ciała.

Na warsztatach poświęconych odżywianiu według pięciu przemian nauczysz się:

 • czym jest pełnia zdrowia i jak ją osiągnąć,
 • rozpoznawać i równoważyć smaki pożywienia,
 • przyrządzać zrównoważone energetycznie posiłki,
 • wzmacniającej Kuchni Polskiej,
 • funkcjonowania organizmu w ciągu doby,
 • co wzmacnia i co osłabia twoje ciało,
 • natury emocji i radzenia sobie z nimi,
 • działania ziół i stosowania ich,
 • naturalnych, babcinych sposobów leczenia,
 • samodzielnego tworzenia kosmetyków,
 • radości życia w szczęściu i obfitości,
 • będziesz się dobrze bawić i odkrywać nowe smaki

Dla kogo są te warsztaty:

 • alergików w każdym wieku (oraz ich rodziców i opiekunów),
 • przyszłych rodziców – zwłaszcza przyszłych mam,
 • rodziców dzieci w różnym wieku,
 • mam w ciąży oraz karmiących niemowlęta i małe dzieci,
 • opiekunów osób starszych i młodszych – babć, dziadków, maluchów i innych,
 • dla każdego, komu zależy na zdrowiu swoim i bliskich,
 • wszystkich, których interesuje temat tradycyjnej medycyny chińskiej i gotowania według pięciu przemian.

Pozostając w harmonii z nazwą warsztatów – odżywianie według pięciu przemian, będziemy zajmować się zarówno odżywianiem (ciała, umysłu, duszy i emocji) jak również  łagodnie, subtelnie ulegać przemianie. Ponieważ zgodnie z holistycznym podejściem medycyny chińskiej, czyli traktowaniem człowieka jako nierozerwalnej całości: zmiana w jednym obszarze wpływa na pozostałe.

TERMINY WARSZTATÓW GOTOWANIA

Rozkład tematyczny warsztatów gotowanie według pięciu przemian wrzesień 2012 – czerwiec 2013.

 • Wrzesień – Późne lato, smak słodki; „po jedzeniu jestem zaspokojona”
 • Październik – Szaleństwo dyniowe i inne słodkie smaki….
 • Listopad – Jesień, smak ostry; „rutyna jest matką stagnacji, a stagnacja zatrzymuje strumień życia”
 • Grudzień – Idą Święta, Idą Święta; pięć przemian na stole Wigilijnym i w Boże Narodzenie
 • Styczeń – Zima, smak słony; „Pałac Ognia i Wody”
 • Luty – Domowe sposoby leczenia przeziębień i innych dolegliwości – terapia ziołami
 • Marzec – Bądź piękna wiosną – odnowa ciała i ducha kosmetykami własnej roboty
 • Kwiecień – Wiosna, smak kwaśny; początek życia, odradzania się, „stawanie się na nowo”
 • Maj – Wiosenne szaleństwo obfitości
 • Czerwiec – Lato, smak gorzki; „gdy oczy błyszczą, serce jest szczęśliwe”

Każdy z warsztatów dopasowany jest do pory roku oraz odpowiadającej przemiany i jej właściwości oraz oferowanego w danym okresie przez naturę pożywienia.

 

Zajęcia maja charakter warsztatów – każdy z nich będzie składał się z dwóch części:

 • teoretycznej, na której przedstawiona zostanie niezbędna wiedza dotycząca danej przemiany,
 • praktycznej, podczas której wspólnie zastosujemy w praktyce nabytą wiedzę i ugotujemy pożywne potrawy.

ODŻYWIANIE WEDŁUG PIĘCIU PRZEMIAN  KATARZYNA PIŁAT – NAŁĘCZ

Katarzyna Piłat-Nałęcz

Farmaceutka (I Stopień specjalizacji z Farmacji aptecznej), praktykująca homeopatka (absolwentka Federation Francaise Des Societes D’Homeopathie Dolisos Polska, CEDH we Francji, Boiron oddział w Polsce), naturo terapeutka, pasjonatka medycyny naturalnej i tradycyjnej medycyny chińskiej, trener i doradca rozwoju potencjału osobistego, wykładowca akademicki. Obecnie uczy się w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Mama dwójki dzieci.

Wykształcenie i doświadczenie zdobywała m. in. u Ewy Foley, Laureli Blyth, Joy Manne, Gerharda Walpera, Colina Sissona, Jahnet Crovley, Sary Zięborak, Anny Ciesielskiej, Adama Barleya, Ya’Acova Darling Khana.

Od 11 lat stosuje z powodzeniem zasady pięciu przemian w życiu i podczas gotowania, mając najwspanialszych i najbardziej wymagających nauczycieli – swoje dzieci. To właśnie dzięki ich inspiracji i pojawieniu się na świecie zainteresowała się, a następnie wprowadziła w codzienne życie zasady 5 przemian.

Konsultacje

Jeśli potrzebujesz indywidualnej porady, bo nie wiesz, jak powinno wyglądać zrównoważone odżywianie, zapraszamy na indywidualne spotkanie z Katarzyną Piłat – Nałęcz. Na konsultacji dowiesz się m.in.: czego potrzebuje Twój organizm, co jeść, aby być zdrowym,  jak schudnąć (lub przytyć – w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb),  jak przygotować smaczne i zdrowe posiłki. Poza tym otrzymasz zestaw praktycznych porad do natychmiastowego zastosowania.

Świetnym dopełnieniem konsultacji indywidualnej jest udział w praktycznych warsztatach gotowania organizowanych przez Panią Katarzynę.

Koszt indywidualnej konsultacji to 100 zł, z ustawieniem diety – 150 zł.

 

Jeśli nie jesteś zainteresowana/y odżywianiem według pięciu przemian a szukasz diety która pomoże Ci się pozbyć nadwagi, utrzymać zdrową sylwetkę czy nie wiesz co zrobić aby przytyć – dobrze trafiłeś. Proponujemy Ci jako antidotum na Twoje problemy produkty firmy Herbalife.

Herbalife oferuje ukierunkowane dla każdego indywidualne programy, które pomagają uzyskać optymalne odżywianie i wspomagają osiągnięcie osobistych celów kontroli wagi. Suplementy diety Herbalife mają w sobie wszystko to, co potrzebne: składniki odżywcze, witaminy, błonnik, tłuszcze Omega 3, itd. Formuły Herbalife opracowane zostały na podstawie badań naukowych, które realizowane są pod przewodnictwem uznanych autorytetów w dziedzinie odżywiania. Jest to połączenie chińskiego ziołolecznictwa z nowoczesną technologią.

ShapeWorks – jest podstawową ofertą Herbalife dając Ci zbilansowane podejście do kontroli wagi, obejmujące pyszne koktajle i suplementy. Jest on początkiem dobrego odżywiania i doskonałym uzupełnieniem Twojej codziennej diety. Teraz należy tylko dobrać Twój program, dodając produkty ukierunkowane w ten sposób, aby stworzyć osobisty program i pomóc Ci odżywiać się w zdrowy sposób, co przyniesie większy poziom witalności, zdrowie i Twoja energia będzie większa. Filozofia Herbalife zakorzeniona jest w koncepcji bazującej na jak najlepszym odżywianiu organizmu, dlatego gdy stosujesz produkty Herbalife Twój organizm łatwiej będzie w stanie odeprzeć negatywny wpływ czynników wewnętrznych i zewnętrznych.

Odchudzanie nie musi być udręką, głodówką i niszczeniem swojego organizmu. A może już czas naprawić to, co została popsute przez inne cudowne diety odchudzające?

Pamiętaj:

Dobra dieta to taka, która działa, jest skuteczna i nie prowadzi do wyniszczenia organizmu.
Zdrowe odżywianie to takie, które prowadzi do właściwej pracy naszego organizmu.
Zdrowa żywność to taka, która nie niesie ze sobą substancji szkodliwych dla naszego ciała.
Zdrowe odchudzanie to takie, które zawiera wszystkie 3 wyżej wymienione elementy.
Bo to my i nasz organizm w tym wszystkim jesteśmy najważniejsi!

Nasze produkty możesz stosować zarówno, gdy chcesz schudnąć, utrzymać wagę, zdrowo się odżywiać, gdy uprawiasz sport, czy masz niedowagę i chcesz przytyć.

Teraz tylko pozostaje jedno – CO ZROBISZ? Możesz opuścić naszą stronę i nic się w twoim życiu nie zmieni, a możesz iść dalej i dokonać wyboru. My tego za ciebie nie zrobimy. Jeśli chcesz indywidualnych konsultacji dotyczących właściwego odchudzania wypełnij ten formularz, a my do ciebie zadzwonimy. To Cię nic nie kosztuje.

Działamy zgodnie z zasadą 30 dniowego zwrotu pieniędzy określoną do sprzedaży produktów odżywczych HERBALIFE.
Chcesz wiedzieć więcej wypełnij ten formularz konsultacyjny, a my odpowiemy na Twoje pytanie dotyczące diety Herbalife i nie tylko.

W przypadku pytań zawsze można skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu: 790 425 777