Masaż świecą

Relaksujący, niezwykle zmysłowy masaż całego ciała na ciepło z wykorzystaniem aromatycznych świec, podgrzewanych bezpośrednio przez płomień świecy.

Ich szlachetny skład – połączenie masła shea (karite) z olejem jojoba oraz esencjonalnymi olejkami eterycznymi sprawia, że skóra staje się miękka, nawilżona i jedwabiście gładka. Krople ciepłego olejku w połączeniu z delikatnym dotykiem przynoszą ogromną przyjemność i ukojenie. Masło shea silnie ujędrnia, pomaga w walce z uporczywym cellulitem i rozstępami.

Masaż klasyczny

Najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy, intensywności może być leczniczy, pobudzający lub relaksacyjny. Stosowane techniki oddziałowują bezpośrednio na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła, torebki stawowe a także na układ krwionośny, nerwowy i limfatyczny.

Masaż czekoladowy

„CZEKOLADOWA POKUSA” to masaż prawdziwą czekoladą, „który pieści Twoje ciało” – porywający, prawdziwie zmysłowy, oddziałujący zarówno na psychiką jak i mentalne samopoczucie.  Po masażu skóra jest doskonale nawilżona, odżywiona i wygładzona.  Idealny  w jesienne, deszczowe, chłodne dni. Temu masażowi nie oprze się żaden łasuch.

Masaż bańkami chińskimi

Modelujący masaż z wykorzystaniem próżniowej bańki chińskiej, który doskonale rozbija nadmiar tkanki tłuszczowej a tym samym działa antycellulitowo. Wspomaga odchudzanie, ujędrnia ciało a ponadto poprawia cyrkulację krwi i limfy. Pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn i płynów a także likwiduje obrzęki Ma silne działanie drenujące. Uwaga! Podczas masażu pękają drobne naczynia krwionośne, pozostawiając w miejscu stosowania siniaki, które po kilku dniach się wchłoną i znikną.

W celu uzyskania lepszych efektów proponujemy serię 10 zabiegów, minimum dwa razy w tygodniu.

Masaż biustu

Masaż biustu jest jednym z podstawowych zabiegów nie tylko pielęgnacyjnych, ale także: profilaktycznych, kosmetycznych i diagnostycznych. W praktyce zawodowej najczęściej wykonujemy specjalistyczne masaże biustu w trzech sytuacjach:

 • masaż jako przygotowanie do innych zabiegów, kosmetycznych, med. estetycznej lub chirurgii plastycznej,
 • po zakończeniu karmienia,
 • oraz w wyniku nadmiernego, szybkiego odchudzania, który niestety często powoduje nieodwracalne straty w kształcie, zmianie ujędrnienia i spadku elastyczności biustu. Ufam, że większość kobiet wie, iż „błyskawiczne diety cud” powodują wyszczuplenie najpierw górnych partii ciała.

Podstawowe cele i wskazania do masażu piersi
Masaż lub automasaż piersi powoduje lepszą cyrkulację krwi i limfy, wymianę płynów międzykomórkowych, dotlenienie i odżywienie tkanek oraz szybsze usuwanie toksyn i poprawę funkcji układu limfatycznego. Jest jedną z podstawowych form profilaktyki zdrowia. Fizjologicznie masaż wpływa na uelastycznienie i wzmocnienie podtrzymujących więzadeł a kosmetycznie poprawę wyglądu, odmłodzenie i ujędrnienie biustu w szczególności po dłuższym okresie karmienia lub nagłej utracie wagi.

UWAGA!

Nie poddawaj się zabiegom przed i w trakcie pierwszych dni menstruacji oraz kiedy czujesz, iż oferowany Tobie zabieg nie służy lub powoduje duży dyskomfort.

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.

Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.

ZALETY MASAŻU GORĄCYMI KAMIENIAMI BAZALTOWYMI:

 • ułatwia oddychanie skórne
 • poprawia odżywianie skóry
 • przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych
 • poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd
 • wspomaga redukcję cellulitu
 • ułatwia odpływ krwi żylnej
 • ułatwia pracę serca
 • działa uspokajająco i relaksująco
 • łagodzi objawy stresu

 

Promocje

Przy płatności z góry za 10 masaży 11- ty masaż gratis!

Szczegóły pod nr telefonu: 790 425 777 lub bezpośrednio u masażystki Marioli Lesińskiej.

CENNIK

masaż klasyczny/relaks – 60 zł/ 30 min.

masaż bańką chińską – 130 zł/ 60 min.

masaż terapeutyczny/leczniczy – 130 zł/ 60 min.