Masaż świecą

Relaksujący, niezwykle zmysłowy masaż całego ciała na ciepło z wykorzystaniem aromatycznych świec, podgrzewanych bezpośrednio przez płomień świecy.

Ich szlachetny skład – połączenie masła shea (karite) z olejem jojoba oraz esencjonalnymi olejkami eterycznymi sprawia, że skóra staje się miękka, nawilżona i jedwabiście gładka. Krople ciepłego olejku w połączeniu z delikatnym dotykiem przynoszą ogromną przyjemność i ukojenie. Masło shea silnie ujędrnia, pomaga w walce z uporczywym cellulitem i rozstępami.

Masaż klasyczny

Najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy, intensywności może być leczniczy, pobudzający lub relaksacyjny. Stosowane techniki oddziałowują bezpośrednio na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła, torebki stawowe a także na układ krwionośny, nerwowy i limfatyczny.

Masaż klasyczny działa na wiele sposobów: pobudza krążenie, rozluźnia, łagodzi bóle. Masaż kręgosłupa pomaga w rozprowadzaniu w ciele dobroczynnych substancji, np. antycellulitowych składników kosmetycznych oraz w usuwaniu toksyn. Stosuje się go także przed aktywnością fizyczną, aby rozgrzać mięśnie i przygotować je do zwiększonego wysiłku. Jego główne działania to łagodzenie takich dolegliwości, jak:

 • bóle pleców,
 • bóle karku,
 • bóle mięśni,
 • przykurcze.

Przeciwwskazania do masażu to:

 • ciąża,
 • menstruacja,
 • gorączka,
 • żylaki,
 • tętniaki,
 • naczyniaki,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • nadciśnienie,
 • zaawansowana miażdżyca,
 • przebyty niedawno zawał,
 • choroba nowotworowa.

masaż klasyczny

Masaż leczniczy polega na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów. Można go łączyć z innymi zabiegami leczniczymi,np aromaterapię czy hydroterapią.

Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni (zalecany szczególnie sportowcom dla rozluźnienia mięśni przed zawodami, a po zawodach – dla złagodzenia bólu po wysiłku fizycznym), migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu. Masaż leczniczy może usuwać skurcze nóg. Masowanie pleców i ramion pomaga kobietom w bólach porodowych. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.

 

LIPOWA Sport & Health

Drenaż limfatyczny jest jednym z działań fizjoterapeutycznych. Za pomocą rąk terapeuty lub innych urządzeń do tego celu stworzonych, usprawniane jest krążenie limfy. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Tempo masażu jest bardzo wolne (ok. 10-15 ruchów na minutę), a wykorzystywane techniki wykonywane są płynnie i delikatnie. Zabiegi mogą odbywać się nawet do kilku razy dziennie.

Za twórcę drenażu limfatycznego uważa się Emila Voddera, duńskiego lekarza.

Drenażu używa się z powodzeniem nie tylko jako masaż ogólny, ale też jako zabieg kosmetyczny twarzy. Jest leczeniem wspomagającym przy mastektomii, kwadrantektomii lub obrzęku limfatycznym. Drenaż limfatyczny może być wykonywany manualnie poprzez wykwalifikowanego masażystę bądź fizjoterapeutę. Inną formą masażu limfatycznego jest użycie specjalnych aparatów do masażu. Można też użyć specjalnego rodzaju plastrowania – kinesiotapingu.

Masaż modelujący sylwetkę obejmuje wszystkie techniki, które pomagają nam w uzyskaniu jędrnego, elastycznego i zgrabnego ciała. Redukują cellulit i pozwalają pozbyć się miejscowego nadmiaru tłuszczu. Wykonywany jest przy pomocy specjalnych olejków i preparatów wyszczuplających. Polega na rozbiciu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki. Techniki wykorzystywane do masażu to oklepywanie, uciskanie i ugniatanie. Czynności te pomagają w szybszym spalaniu tłuszczu, dzięki czemu spadają kilogramy i redukowany jest cellulit. Masaż przynosi najlepsze efekty w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Dla jak najlepszych rezultatów należy odbyć około 7-10 zabiegów co najmniej dwa razy w tygodniu.

Efekty masażu:

 • zdrowy i elastyczny wygląd skóry,
 • redukcja cellulitu,
 • lepszy przepływ krwi i limfy,
 • spadek wagi,
 • przyspiesza przemianę materii.

Masaż relaksacyjny jest jedną z form masażu, której głównym celem jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej poprzez odprężenie ciała i umysłu oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia w organizmie. Jest to zabieg naturalny polegający na mechanicznej stymulacji tkanek organizmu za pomocą rąk terapeuty. Oddziałuje on na skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową, mięśnie, ścięgna, więzadła, powięzi, zakończenia nerwowe w skórze, układ krwionośny i limfatyczny a także na ośrodkowy układ nerwowy i układ hormonalny czyli na umysł i emocje człowieka. Ponieważ wywiera bezpośredni i pośredni wpływ na organizm, stanowi integralną część odnowy biologicznej.

Podczas trwania masażu relaksacyjnego najczęściej stosowaną techniką przez masażystę jest spokojne i delikatne głaskanie, co pozwala na maksymalne odprężenie i wyciszenie.

Masaż czekoladowy

„CZEKOLADOWA POKUSA” to masaż prawdziwą czekoladą, „który pieści Twoje ciało” – porywający, prawdziwie zmysłowy, oddziałujący zarówno na psychiką jak i mentalne samopoczucie.  Po masażu skóra jest doskonale nawilżona, odżywiona i wygładzona.  Idealny  w jesienne, deszczowe, chłodne dni. Temu masażowi nie oprze się żaden łasuch.

Masaż bańkami chińskimi

Modelujący masaż z wykorzystaniem próżniowej bańki chińskiej, który doskonale rozbija nadmiar tkanki tłuszczowej a tym samym działa antycellulitowo. Wspomaga odchudzanie, ujędrnia ciało a ponadto poprawia cyrkulację krwi i limfy. Pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn i płynów a także likwiduje obrzęki Ma silne działanie drenujące. Uwaga! Podczas masażu pękają drobne naczynia krwionośne, pozostawiając w miejscu stosowania siniaki, które po kilku dniach się wchłoną i znikną.

W celu uzyskania lepszych efektów proponujemy serię 10 zabiegów, minimum dwa razy w tygodniu.

Masaż biustu

Masaż biustu jest jednym z podstawowych zabiegów nie tylko pielęgnacyjnych, ale także: profilaktycznych, kosmetycznych i diagnostycznych. W praktyce zawodowej najczęściej wykonujemy specjalistyczne masaże biustu w trzech sytuacjach:

 • masaż jako przygotowanie do innych zabiegów, kosmetycznych, med. estetycznej lub chirurgii plastycznej,
 • po zakończeniu karmienia,
 • oraz w wyniku nadmiernego, szybkiego odchudzania, który niestety często powoduje nieodwracalne straty w kształcie, zmianie ujędrnienia i spadku elastyczności biustu. Ufam, że większość kobiet wie, iż „błyskawiczne diety cud” powodują wyszczuplenie najpierw górnych partii ciała.

Podstawowe cele i wskazania do masażu piersi
Masaż lub automasaż piersi powoduje lepszą cyrkulację krwi i limfy, wymianę płynów międzykomórkowych, dotlenienie i odżywienie tkanek oraz szybsze usuwanie toksyn i poprawę funkcji układu limfatycznego. Jest jedną z podstawowych form profilaktyki zdrowia. Fizjologicznie masaż wpływa na uelastycznienie i wzmocnienie podtrzymujących więzadeł a kosmetycznie poprawę wyglądu, odmłodzenie i ujędrnienie biustu w szczególności po dłuższym okresie karmienia lub nagłej utracie wagi.

UWAGA!

Nie poddawaj się zabiegom przed i w trakcie pierwszych dni menstruacji oraz kiedy czujesz, iż oferowany Tobie zabieg nie służy lub powoduje duży dyskomfort.

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.

Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.

ZALETY MASAŻU GORĄCYMI KAMIENIAMI BAZALTOWYMI:

 • ułatwia oddychanie skórne
 • poprawia odżywianie skóry
 • przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych
 • poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd
 • wspomaga redukcję cellulitu
 • ułatwia odpływ krwi żylnej
 • ułatwia pracę serca
 • działa uspokajająco i relaksująco
 • łagodzi objawy stresu

 

Promocje

Przy płatności z góry za 10 masaży 11- ty masaż gratis!

Szczegóły pod nr telefonu: 790 425 777 lub bezpośrednio u masażystki Marioli Lesińskiej.

CENNIK

RODZAJ ZABIEGUCZASCENA
MASAŻ KLASYCZNY30 min / 60 min / 90 min60 zł / 120 zł / 180 zł
MASAŻ RELAKSACYJNY30 min / 60 min / 90 min60 zł / 120 zł / 180 zł
MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY 60 min / 90 min120 zł / 180 zł
WSPOMAGAJĄCY ODCHUDZANIE 60 min / 90 min120 zł / 180 zł
GORĄCYMI KAMIENIAMI 60 min / 90 min170 zł / 200 zł
MASAŻ CZEKOLADOWY60 min / 90 min170 zł / 200 zł
MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ30 min / 60 min / 90 min60 zł / 120 zł / 180 zł
MASAŻ LECZNICZY30 min / 60 min / 90 min60 zł / 120 zł / 180 zł
DRENAŻ LIMFATYCZNY60 min / 90 min120 zł / 180 zł
MASAŻ SPORTOWY60 min / 90 min140 zł / 200 zł
PILING CAŁEGO CIAŁAok 30 min + prysznic100 zł
PILING CAŁEGO CIAŁA + MASKA NA CIAŁO + MASAŻ TWARZYok 90 min200 zł
PILING CAŁEGO CIAŁA + MASAŻ CAŁEGO CIAŁAok 120 min200 zł
ELEKTROSTYMULACJA60 min70 zł

Wizyty prosimy umawiać telefonicznie  – tel. 790 425 777 lub w recepcji klubu.