Mam na imię Mariola i z pewnością szybko mnie spotkasz odwiedzając Lipowa Sport & Health. Ten klub to trochę takie moje drugie dziecko… Jestem tu 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, wyłączając urlop i święta. Kocham to co robię,  prowadząc zajęcia czy masując nie czuję, bym była w pracy.

Klub powstał w 2007 roku. Budynek przy ul. Głównej 14, w którym działałam 11 lat, nie powiększał się, a Klientów przybywało, stąd też parę lat temu podjęłam decyzję o budowie nowej siedziby, gdzie będziecie się czuć komfortowo. Od 8 września 2018 roku zapraszam Was do nowej lokalizacji, na Aleję Lipową 75.  To zaledwie 240 m od obecnej siedziby klubu. Tu oprócz zajęć grupowych i indywidualnych, masaży i innych zabiegów, można będzie w towarzystwie znajomych napić się zielonego koktajlu czy kawy. Miejsce ku temu jest sprzyjające. Lipowa Sport & Health to nie sieciówka gdzie jesteś traktowany anonimowo, tu poczujesz się jak u siebie w domu. 😉

Lipowa Sport & Health to spełnienie marzeń o miejscu, w którym spotykać się będą świadomi ludzie połączeni pasją do aktywności ruchowej i dbałości o swoje zdrowie.

Misja Lipowa Sport & Health: sprawić, aby Klienci byli usatysfakcjonowani z wyjątkowej i fachowej obsługi oraz bogatej oferty proponowanych przez nas usług. Dokonujemy tego traktując naszych Klientów bardzo indywidualnie. Robimy wszystko, by właśnie nas wybierali i z nami identyfikowali się przez długie lata.

Nasi Klienci to osoby, które:

  • chcą poprawić swoją sprawność fizyczną i wygląd zewnętrzny,
  • troszczą się o swoje zdrowie psychofizyczne,
  • chcą zredukować wydatki na cele zdrowotne,
  • doceniają wartość profesjonalistów,
  • oczekują przyjacielskiej obsługi,
  • nie lubią być traktowani bezosobowo, jak to często się zdarza w klubach sieciowych,
  • chcą się czuć komfortowo, niezależnie od aktualnego poziomu ich sprawności.

Dziękuję wszystkim, którzy od początku istnienia firmy są z nami. Nie byłoby nas bez Was!

Zapraszam,
Mariola Lesińska